CENNIK Skontaktuj się i zamów indywidualną wycenę!

Nasza oferta

Jeśli przeglądają Państwo naszą stronę, zakładamy że szykują się Państwo na nadchodzący sezon zimowy lub poszukują natychmiastowej pomocy z odśnieżaniem. Ciężko przewidzieć budżet jaki mają zamiar Państwo poświęcić na odśnieżanie, z powodu że zima jak każda pora roku bywa kapryśna. Jeden sezon może być bardzo ciężki niosący za sobą wiele opadów śniegu, drugi zaś może być ulgą dla nas i naszego portfela z powodu znikomych opadów.

Odśnieżanie posesji i terenów prywatnych

Przy odśnieżaniu chodników, alejek, posesji, podjazdów i innych terenów prywatnych zwykle stosujemy cennik oparty o przepracowane godziny lub związany z powierzchnią odśnieżania. Wiadomo im większa powierzchnia tym cena jednostkowa za metr kwadratowy powierzchni jest niższa. Cenny kształtują się indywidualnie i uzależnione są od powierzchni terenu, jego trudności a także dalekości od bazy (koszt i możliwość dojazdu) Ceny oscylują zatem wokół stawek typu 1-3zł za metr kwadratowy terenu. Rozliczenie godzinowe to koszt w granicach 30-300zł, w zależności od zastosowanego sprzętu (od odśnieżania ręcznego po ciężki sprzęt) i dodatkowych usług (posypywanie solą itd.). Warto przemyśleć, lub skonsultować się z nami jaką techniką ma być odśnieżany Państwa teren. Jako firma zajmująca się odśnieżaniem znamy wszelkie nowinki techniczne które pomogą Państwu szybko i sprawnie usunąć śnieg, co zaoszczędzi Państwa nerwy, portfel i czas. Dostosowanie sprzętu do potrzeb to absolutna podstawa. Nie warto przecież odśnieżać kilku tysięcy metrów kwadratowych łopatą czy przyjeżdżać na małą posesję ciężkim sprzętem.

dach2

Odśnieżanie dachów

W przypadku gdy zechcą Państwo usunąć śnieg z dachu warto zadzwonić po nas (specjalistów). Taka praca nie należy do łatwych, a konsekwencje nieodśnieżania dachów, lub nieostrożnego odśnieżania mogą być dramatyczne.

Ile kosztuje usługa odśnieżania dachów? Znów trudno mówić tutaj o stałych cenach. Zwykle ceny za odśnieżanie dachów płaskich zaczynają się od kwot rzędu 3zł za metr kwadratowy. Odśnieżanie dachu skośnego bywa zwykle około dwukrotnie droższe. Ostatecznie ceny ustalane są indywidulanie najlepiej po przeprowadzonej wizji lokalnej.

dach

Usuwanie sopli

Usuwanie sopli i lodu to odrębna usługa, nie wliczająca się w koszt odśnieżania dachu.
Ważne jest, aby pamiętać o usuwaniu niebezpiecznych nawisów lodowych. Stanowią duże zagrożenie dla przechodniów, pojazdów czy samych Państwa , a prawne konsekwencje ewentualnych wypadków zawsze będzie ponosiła osoba odpowiedzialna za zarządzanie nieruchomością. Koszt usunięcia sopli z dachu wyliczany jest na podstawie cen jednostkowych za metr bieżący. Ceny te zaczynają się od kilku złotych za metr bieżący i uzależnione są od wysokości i rodzaju zastosowanego sprzętu.

.sople1

Wywóz śniegu

W przypadku gdy nie mają Państwo możliwości składowania śniegu a pogoda nie pozwala na roztopienie się pryzm proponujemy usługę wywozu śniegu. Koszt takiej usługi liczony jest zwykle za wywóz 1 metra sześciennego śniegu i kształtuje się w okolicy 20zł.

wywoz